Home » Kredi Kartı ile Elektrik Faturası Ödeme » Yedaş Elektrik Dağıtım Firması

Yedaş Elektrik Dağıtım Firması

Yedaş Elektrik Faturası Ödeme

 

Zamana uyum sağlayan perakende elektrik dağıtım firmalarının önde gelenlerinden biri olan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. Amasya, Çorum, Sinop, Amasya, Samsun ve Ordu illerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini genişletip geliştirmeye özen gösteren firmanın resmi internet sitesini ziyaret ederek siz de kurumla bağlantıya geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz konularda direkt site üzerindeki ilgili alanlardan sorular sorarak yanıtınızı vakit kaybetmeden alabilirsiniz.

Her ay ödemekle yükümlü olduğunuz elektrik faturalarınızı günümüz imkanlarından mahrum kalmadan internet ortamından gerçekleştirebilirsiniz. Yedaş elektrik faturası ödeme işlemleriniz için kurum web sitesine girerek; sözleşme hesap numarası ve güvenlik kodu bilgilerinizle faturanızı görebilir ve işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Girmeniz beklenen sözleşme numarasını bilmiyorsanız 444 55 23 nolu telefondan çağrı merkezine ulaşarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca anlaşmaları bankaların internet sitelerinden de aynı işlemi yapabilirsiniz. Gerek görürseniz otomatik ödeme talimatı vererek herhangi bir gecikme yaşanmasını da önleyebilirsiniz. Bankanıza giderek vezneden ya da internet hesabınız üzerinden kendinizin de verebileceği bu talimat sayesinde bankanızın size sunacağı imkanları da kaçırmamış olursunuz. Otomatik ödeme talimatının gerçekleşeceği hesapta likit bulunmasına dikkat etmelisiniz, aksi halde ödemeniz yapılamaz ve istenmeyen gecikmeler yaşanabilir.

İnternet bankacılığı ile yapacağınız ödemelerin dekontlarına aylar sonrasında da ulaşabilir, bilgisayarınıza indirebilir ya da çıktılarını alabilirsiniz. Bu imkandan yararlanmanız sayesinde gereksiz kağıt kullanımının da önüne geçebilir, aynı zamanda kendi vaktinizden de tasarruf edebilirsiniz. Klasik ödeme yöntemlerini tercih ediyorsanız Yedaş elektrik faturası ödeme noktalarına gidebilirsiniz. Yakınınızda böyle bir imkan yoksa, her ilimizde hatta ilçelerde ve köylerde bulunan PTT şubelerinden de elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bankalar da ATM ve veznelerinden kartsız bir şekilde ödeme almaktadırlar. Ancak masraf adı altında ekstra para talep edilebileceğini de unutmayınız. Ayrıca ister elden ödeme yapın ister internet ve telefonla ödeme imkanlarını kullanın, elektrik faturası ödemelerinizi belli saatler arasında yapabileceğinizi mutlaka hatırlayın. Aksi halde son güne bıraktığınız ödemelerinizde sorun yaşayıp gecikme faizi de ödemek zorunda kalabilirsiniz. Abonelik başvurusu, ödeme yapmak ya da kurum hakkında daha fazla bilgi edinmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Haberler Haberler